Studio Bahnhoff / Poznań / Polska / 25.08.2020

Wszystkie granice zamknięte. 2 metry odległości i zakryta twarz wyznacza granicę ludzkiego bezpieczeństwa. Mamy nakaz unikania ludzi. Wyobraźnia uwolniona. Świat jaki znaliśmy na naszych oczach uległ zmianie. Ludzie , roboty , manekiny. Drugi raz nie wejdziemy do tego samego życia. A jakie będzie ? To zdjęcie miało powstać w marcu w trakcie odbywania przymusowej kwarantanny. Miałem przygotowane puste białe płótno, ale nie miałem miejsca , żeby zrobić tę fotę. Czekałem. Miejsce mnie znalazło po pięciu miesiącach. Byliśmy na zamkniętym koncercie Budynia. W pracowni kostiumów, w pracowni plakatów, w studio fotograficznym zaadoptowanym na salę koncertową. W miejscu gdzie spotykają się wolni twórcy. W Bahnhoff. Studio Bahnhoff.

Wiórek / Polska / 23.03.2020

Narodziny „Niekończącej się podróży”. Destrukcja wyobraźni i oczyszczenie z przewidywania przyszłości. Odkrywanie życia. Tabula rasa.
Każda wykorzystana w podróży fotografia przestaje być bagażem, zmienia swoje przeznaczenie, dostaje nowe życie. Powstaje z niej unikatowy worek podróżny z historią w tle. Zawsze tylko jeden. Jedna fota – jeden worek. Na bagaż

Backstage

01
03
04
05
06
07
08
09
previous arrow
next arrow
01
03
04
05
06
07
08
09
previous arrow
next arrow