Zatoka Pucka / Hel / Polska / 16.06.2019

W maju wpływają tu belony a od czerwca zaczynają latać kitesurfingowcy. Teraz nie ma nikogo. Sezon się jeszcze nie zaczął. Jedyni spotykani ludzie to goście weselni ponownie przywróceni do życia. Dziś ostatni dzień i się rozstajemy. Inni związali się na całe życie. Takie życie.

Montenegro / 13.07.20119

Wyciągarki, napęd na cztery koła, blokada dyferencjału, kinetyk, namioty dachowe, hi-lift, zbiorniki na wodę, prysznice terenowe, konserwy, prądnice, łączność CB. Mapy satelitarne terenu. Przetrwamy w każdej dziczy w najcięższych warunkach. Jazda autami terenowymi ma swoje zalety. Wjedziesz praktycznie wszędzie jak umiesz jeździć i możesz spać w dowolnym miejscu i przeżyć. Trudny teren górski okazał się bardzo płaski i przyjazny dla zmotoryzowanych. Mogliśmy jechać maluchami i dotarlibyśmy wszędzie tam, gdzie wjechaliśmy ciężkim sprzętem przystosowanym do jazdy w trudnym terenie. Ale fun jest. Zatrzymujemy się na łące kwitnącej między górami. Brodzimy w ziołach po kolana. Wąchać i wdychać. Wdech wydech, wdech wydech. Adin, dwa, tri, czytiry
Dariusz Baranowski zasłania się ramą tuż przed snem, po weselu.
Każda wykorzystana w podróży fotografia przestaje być bagażem, zmienia swoje przeznaczenie, dostaje nowe życie. Powstaje z niej unikatowy worek podróżny z historią w tle. Zawsze tylko jeden. Jedna fota – jeden worek. Na bagaż.

Backstage

50
50
previous arrow
next arrow